Про компанію

Торгово-виробнича фірма «Мар'ян» розпочала свою діяльність у 2001 році.

За цей час завдяки високій якості продукції підприємство отримало визнання партнерів , а продукція – попит у споживачів.

На сьогоднішній день асортимент включає більш ніж 50 видів ковбасних та м'ясних виробів. Ковбаси варені, напівкопчені, сирокопчені, сиров'ялені, м'ясні делікатеси, сосиски та сардельки…

Деякі з наших виробів не мають аналогів, завдяки розробкам ексклюзивних рецептур з використанням оригінальних духмяних композицій спецій. Ми здатні задовольнити смаки навіть самих вибагливих споживачів.

Головними принципами, якими керується наша компанія є:

  • соціальна відповідальність перед споживачами;
  • відмінний санітарний стан виробничих приміщень та особиста гігієна кожного працівника;
  • дружній колектив та позитивний настрій кожного робітника.

 

При виробництві продукції використовується виключно високоякісна м'ясна сировина, відбірні натуральні спеції та безпечні оболонки. Повний технологічний та ветеринарний контроль на підприємстві гарантує харчову безпечність та стабільну якість продукції. Для забезпечення більш тривалішого збереження продукції в її натуральному вигляді використовується сучасне пакування у вакуумі та газозахисному середовищі.

Всі вироби мають документи, що стверджують їх якість: ветеринарне свідоцтво, висновки санітарно-епідеміологічних експертиз, сертифікат відповідності, якісне посвідчення, протоколи випробувань на всі показники безпеки.

Якість сировини та продукції під контролем на всіх етапах виробництва. Робота виконується дружнім колективом, в якому кожен працівник є фахівцем своєї справи.

Неодноразовий учасник різноманітних виставок та ярмарок, а також являється переможцем регіонального етапу всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України»:

  • у 2010 році нагороджено дипломом за якість ковбаса сирокопчена «Брауншвейгська»
  • у 2011 році ковбаса сиров'ялена «Житомирська»
  • у 2012 році ковбаса варена «Лікарська».